www.parfémyYodeyma.cz

Perspirex Perspirex For Men Regular antiperspirant roll-on 20 ml

Tento výjimečný produkt Perspirex Perspirex For Men Regular antiperspirant roll-on 20 ml od výrobce s dobrým jménem Perspirex je k dispozici právě teď v nabídce za akční cenu! Právě teď jen za 450 Kč.
EAN: 5701943100080
Perspirex Perspirex For Men Regular
Ověřit dostupnost
Značka: Perspirex
450

Nový pánský antiperspirant Perspirex for Men Regular poskytuje extra účinnou ochranu proti nadměrnému pocení a zápachu. Jedinečnou účinnost prokázala i klinická studie. Perspirex for Men Regular zaručuje dlouhotrvající efekt, který zabraňuje pocení po dobu 3 až 5 dní. Navíc obsahuje systém péče o pleť Active Skin Care, který o pokožku pečuje a zabraňuje podráždění. Díky jedinečnému složení a účinnosti se staly produkty značky Perspirex favority mezi antiperspiranty proti nadměrnému pocení. Jednoduchá aplikace ve formě roll onu.
 
Účinné látky:
Chlorid hlinitý: Účinná látka, která zabraňuje nadměrnému pocení a eliminuje nepříjemný zápach.Mléčnan vápenatý: Pečující složka, která pomáhá upravit správné pH.Hydrogenovaný ricinový olej: Působí na zvláčnění a zklidnění pokožky. Na povrchu vytvoří ochranný film, který udržuje její hydrataci.
Použití:
1. Perspirex nanášejte vždy na suchou a neporušenou pokožku.2. Ideální je aplikace večer před spaním, jelikož v noci jsou potní žlázy méně aktivní. Aplikujte malé množství (dva tahy dolů a dva nahoru).3. Ráno si podpaží umyjte vodou a mýdlem, není třeba aplikovat Perspirex znovu.4. Pro optimální výsledky aplikujte Perspirex 1 – 3x týdně, nebo tak často, jak je třeba.
Ingredience:
Alcohol Denat., Aluminum Chloride, Calcium Lactate, Hydroxypropylcellulose, Hydrogenated Castor Oil.