www.parfémyYodeyma.cz

Sisley Ecological Compound Advanced Formula nezbytná péče pro krásnou a vyrovnanou pleť 60 ml

Velmi žádaný výrobek Sisley Ecological Compound Advanced Formula nezbytná péče pro krásnou a vyrovnanou pleť 60 ml originál od výrobce Sisley lze získat zrovna dnes napořád výhodně! Momentálně v akci za 3 136 Kč.
EAN: 3473311142504
Sisley Ecological Compound Advanced Formula nezbytná péče pro
Ověřit dostupnost
Značka: Sisley
3 136 3 920 Kč Sleva -20%

Ekologická emulze je univerzálním revitalizačním a hydratačním pečujícím produktem, který se přizpůsobuje požadavkům každého typu pleti a napomáhá jejímu optimálnímu fungování.
Unikátní originální receptura oceňovaná pro originální komplex pěti rostlinných výtažků (pupečník asijský, ženšen, chmel, přeslička rolní, rozmarýn) z r. 1980 byla obohacena o dvě nové klíčové složky – výtažky z lopuchu a tužebníku jilmového. Její pH se tak v maximální možné míře blíží pH pleti.
Ecological Compound s vylepšenou recepturou z r. 2023:*Podporuje vyváženost mikrobiomu a stimuluje přirozené obranné mechanismy pleti. Pleť je odolnější a schopná se lépe bránit škodlivým vlivům prostředí (znečištění, kouř, volné radikály atd.).*Přispívá k optimální činnosti životně důležitých funkcí pleti. Pleť je revitalizovaná a znovu získává barvu a zářivost.*Dlouhodobě hydratuje a vyživuje pleť a zanechává ji zklidněnou a pružnou.
Univerzální Ecological Compound s vylepšenou recepturou se hodí pro ženy i muže všech věkových kategorií bez ohledu na typ pleti.
Tekutá, příjemná a nemastná lehká textura zanechává pleť matnou. Může se nanášet samostatně nebo pod další produkt péče o pleť pro dosažení optimálních výsledků.
• Výtažek z ženšenu: tonizuje.• Výtažek z rozmarýnu: stimuluje.• Výtažek z chmele: revitalizuje.• Výtažek z přesličky: doplňuje minerály.• Výtažek z pupečníku: regeneruje.• Výtažek z lopuchu: vyrovnává.• Výtažek z tužebníku: posiluje.
JAK POUŽÍVAT:Nanášejte lehkými pohyby na čistou a suchou pleť obličeje a krku ráno a večer.