www.parfémyYodeyma.cz

POETIKO Krém na ruce se sezamovým olejem a měsíčkem krém na ruce 50 ml

Tento žádaný produkt POETIKO Krém na ruce se sezamovým olejem a měsíčkem krém na ruce 50 ml od dodavatele se skvělou pověstí POETIKO dostanete v naší nabídce ve výprodejové akci. Právě lze objednat jen za 190 Kč.
EAN: 8595691400083
POETIKO Krém na ruce se sezamovým olejem a
Ověřit dostupnost
Značka: POETIKO
190

OKOUZLUJÍCÍ ZACHRÁNCE
Jemný krém použijte jako první pomoc, když jsou vaše ruce suché a unavené. Pohladí vaši namáhanou pokožku, vyživí nehty a nezanechá mastný film. Pravidelnou péči sezamového oleje a blahodárného měsíčku si vaše ruce zamilují.
Klíčové ingredience:
SEZAMOVÝ OLEJ – lidem prodlužuje zdraví a krásu již od dob starých Asyřanů. Obsahuje antioxidanty sezamin, sezamolin a sezamol, které na sebe vážou volné radikály a napomáhají tak detoxikaci pleti. Koktejl esenciálních mastných kyselin, vitamínů a minerálů prospívá zvláště suché, zralé pokožce. Olej snadno proniká do pórů, ale neucpává je.
MĚSÍČEK LÉKAŘSKÝ – je známý pro své zklidňující, antiseptické a protizánětlivé účinky. Věří se, že jeho hojivá síla přináší úlevu a pohlazení především suché, citlivé a podrážděné pokožce. V tradičním lidovém léčitelství se hojně využívá v péči o špatně se hojící rány, jizvy, abscesy či popáleniny. Skvěle se postará i o nejrůznější dětské bolístky, jako jsou opruzeniny, ekzémy a malé ranky.
HEŘMÁNEK PRAVÝ – jemně pečuje a ošetřuje všude tam, kde je to potřeba. Dokáže rozzářit pokožku a ve formě obkladů uleví i unaveným a opuchlým očím. V tradičním lidovém léčitelství hraje nezastupitelnou roli v péči o špatně se hojící rány, jizvy či popáleniny.
Jak používat?
Krém naneseme do dlaně a vetřeme do omyté a suché pokožky i okolí nehtových lůžek, abychom dodali vitamíny i nehtům. Čas od času si dopřáváme také hydratační zábaly – na ruce naneseme větší množství krému, nasadíme hedvábné rukavičky a necháme působit přes noc.