www.parfémyYodeyma.cz

POETIKO bylinný čaj Čisté tělo bylinný čaj 70 g

Exkluzivní výrobek POETIKO bylinný čaj Čisté tělo bylinný čaj 70 g značky POETIKO můžete najít v naší online nabídce za skvělou cenu! Ceny od 104 Kč.
EAN: 8595691402698
POETIKO bylinný čaj Čisté tělo bylinný
Ověřit dostupnost
Značka: POETIKO
104 130 Kč Sleva -20%

Pokud je naše tělo v rovnováze a harmonii, pak pracuje lépe, jak jakýkoli stroj. Je to totiž dokonalý výtvor přírody. Všechny procesy jsou navzájem propojené, dokážeme si vyrábět celou řadu živin, a naopak ty škodlivé látky vyplavovat vícero způsoby. Přesto občas naše tělo potřebuje trochu pomoct. Zázračné tabletky ani drastické diety nepomohou, naopak často naše tělo dostanou do stresu, což způsobí ještě větší ukládání tuku nebo přílišnou zátěž orgánů.
Vhodným prostředkem, jak navrátit tělo do přirozené rovnováhy a zlepšit jeho funkce, je vhodný detox, který přichází zevnitř i zvnějšku, a na který navazuje celý zdravý životní styl. Vhodným začátkem může být například bylinný čaj Čisté tělo, který je stvořen k měsíční detoxikační kůře, ke které se po měsíční pauze lze zase vrátit. Unikátní spojení bylin podpoří detoxikační funkci jater a ledvin a dodá potřebné antioxidanty.
Očistná kúra, doplněk stravy.
Upozornění:Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi.
Doporučené dávkování:Dospělí 2-3 šálky denně. Nepřekračujte uvedené dávkování. Po měsíční detoxikační kúře vyměňte za jiné byliny a po měsíční přestávce se k ní můžete opět vrátit.