www.parfémyYodeyma.cz

Guerlain Abeille Royale Double R Renew & Repair Advanced Serum liftingové sérum 30 ml

Tento designový výrobek Guerlain Abeille Royale Double R Renew & Repair Advanced Serum liftingové sérum 30 ml od kvalitní značky Guerlain snadno naleznete tady a teď za super cenu. Aktuálně v akci za 3 272 Kč.
EAN: 3346470616844
Guerlain Abeille Royale Double R Renew & Repair Advanced
Ověřit dostupnost
Značka: Guerlain
3 272 4 090 Kč Sleva -20%

Sérum Double R Renew & Repair Advanced Serum, inspirované dermo-kosmetickou péčí, kombinuje účinky dvou exkluzivních technologií, které obnovují pokožku a poskytují pleti liftingový efekt v jediném kroku.Složení obsahuje 96 % látek přírodního původu¹. Obnovující složení (renew) s pokročilým exfoliačním účinkem: kombinace obnovujícího AHAS² a PHAS² se spojuje s koncentrátem bílého medu obnovujícím jas³. Pleť je hladší, jasnější a póry jsou zmenšené.
Regenerační složení (repair) s pokročilým liftingovým účinkem: technologie Dynamic Blackbee Repair pro korekci mládí je posílena patentovanou⁴ polyfermentací medu. Pleť je viditelně vypnutá a pevnější.
Technologie BlackBee Repair:Včely produkují jedny z nejúčinnějších přírodních léčivých látek na světě. Výzkum společnosti Guerlain nepřetržitě pracuje s medy a mateří kašičkou, aby vytvořil Abeille Royale: program péče o pleť s technologií Blackbee Repair, která pomáhá stimulovat klíčové mechanismy opravného procesu pleti* a pomáhá tak průběžně korigovat vrásky a ztrátu pevnosti tkání.
*Test in vitro na složkách.
¹Výpočet na základě mezinárodní normy ISO 16128, včetně vody. Zbývající 4 % přispívají k optimalizaci integrity složení v průběhu času a jeho smyslové textury.²Exfoliační kyseliny.³Test in vitro na složkách.⁴Francouzský patent č. FR219/13610 ze dne 12. 2. 2019 a PCT/IB2020/061310 ze dne 1. 12. 2020.
JAK POUŽÍVATAplikujte Double R Renew & Repair Advanced Serum ráno a/nebo večer po použití séra Advanced Youth Watery Oil. Pro ještě krásnější pleť postupujte podle kroků, které používají specialistky na péči o pleť v Guerlain Spa.
Krok 1: zahřejte texturu mezi konečky prstů, aby se obě složky smísily.Krok 2: poskytněte pleti obnovující rituál. Provádějte vyhlazující pohyby po tvářích a lícních kostech a pohybujte konečky prstů směrem ven. Pokračujte ve vyhlazovacích pohybech na čele, nose a krku.Krok 3: přeměňte svou pleť. Oběma rukama nadzvedněte pokožku čelisti, tváří a čela.