www.parfémyYodeyma.cz

Sisley Phyto-Khol Star Mat dlouhodržící voděodolná tužka na oční linky – 5 Matte Peacock 3 g

Kvalitní a oblíbený kousek Sisley Phyto-Khol Star Mat dlouhodržící voděodolná tužka na oční linky - 5 Matte Peacock 3 g od našeho známého výrobce Sisley je k dispozici na našich stránkách teď opravdu výhodně. Teď za akční cenu 1 350 Kč.
EAN: 3473311874542
Sisley Phyto-Khol Star Mat dlouhodržící voděodolná tužka na oční
Ověřit dostupnost
Značka: Sisley
1 350

Phyto-Khol Star je automaticky vysouvací tužka s integrovaným ořezávátkem.Krémová a pevná špička nabízí jedinečný skluz a zajišťuje dokonalou definici s extrémní přesností.16 odstínů s více efekty, které dodávají vzhledu intenzitu:
– Třpytivé: zářivé odstíny naplněné jemnými třpytkami.- Mystic: téměř černé třpytivé odstíny s jemnými odlesky.- Matné: čisté a intenzivní matné odstíny.
Složení s výjimečným komfortem a měkkostí obohacené o šípkový olej, bisabolol přírodního původu a vitamin E acetát se stará o jemnou pleť očních víček.
Vydrží všechny testy: déšť, vlhkost, teplo, slzy, námaha, pot, kožní maz.
Dlouhodržící.
POUŽITÍ:Otočte, abyste mírně prodloužili špičku tužky. Umístěte tužku podél horní linie řas a sledujte linii podél délky víčka. Upravte tloušťku a tvar linky tak, abyste dosáhli požadovaného vzhledu. Matnou verzi lze použít jako tužku nebo linku.
Krémová špička umožňuje výsledek šitý na míru:- pro výrazný a intenzivní vzhled naneste tužku podél spodní linie řas.- u kouřových očí naneste tužku na oční víčko, promíchejte nebo rozmazejte linku pomocí štětce na oční stíny.