www.parfémyYodeyma.cz

CHANEL ROUGE COCO BLOOM HYDRATAČNÍ RTĚNKA PRO PLNĚJŠÍ VZHLED RTŮ. INTENZIVNÍ DLOUHODRŽÍCÍ BARVA A LESK – 154 KIND 3G 3 g

Vysoce kvalitní výrobek CHANEL ROUGE COCO BLOOM HYDRATAČNÍ RTĚNKA PRO PLNĚJŠÍ VZHLED RTŮ. INTENZIVNÍ DLOUHODRŽÍCÍ BARVA A LESK - 154 KIND 3G 3 g od oblíbené značky CHANEL snadno můžete pořídit u nás teď za super peníze. Aktuálně stojí u nás 1 320 Kč.
EAN: 3145891721546
CHANEL ROUGE COCO BLOOM HYDRATAČNÍ RTĚNKA PRO PLNĚJŠÍ VZHLED RTŮ. INTENZIVNÍ DLOUHODRŽÍCÍ
Ověřit dostupnost
Značka: Chanel
1 320

Zrodil se nový lesk: intenzívní, dlouhodržící a zvyšující objem rtů.ROUGE COCO BLOOM je tekutá rtěnka, která rozkvétá zářivou krásou v pohybu.Výzkumnému týmu CHANEL se podařilo vytvořit první hydratační a vyplňující rtěnku, jež kombinuje intenzitu, stálou barvu a lesk zvýrazňující objem rtů v patentovaném složení. Ultra příjemná, funguje ve dvou fázích.1. fáze: stabilizace barvy.Barva okamžitě usychá na rtech, je intenzívní a douhodržící.2. fáze: zvětšení objemu.Na povrch rtů se dostává ultra lesklý olej, který odráží světlo, díky čemuž na rtech vytváří úžasný lesk. Pro nápadné a úchvatné rty, které rozzáří vaši tvář. Studio pro vytváření výrobků k líčení společnosti CHANEL přichází s novou řadou sytých zářivých odstínů: nakombinovalo neutrální tóny, jemné teplé a živé růžové odstíny, zářivé oranžové odstíny, působivé červené odstíny, smyslné hnědé a přitažlivé červenofialové odstíny.Nový černo-stříbrný obal těchto rtěnek imituje jejich finiš na rtech, který je svým leskem podobný zrcadlu. Rtěnky mají průhledný vršek, takže každý intenzívní barevný odstín je přes něj vidět. Aplikujte přímo na rty jedním tahem.Za několik sekund po aplikaci se složení přemění a rty získají lesklý vzhled.

Více z kategorie Nezařazené