www.parfémyYodeyma.cz

GOSH COPENHAGEN Mix & Fix Colour Drops barevné korekční kapky – 001 Light 30 ml

Tento unikátní kousek GOSH COPENHAGEN Mix & Fix Colour Drops barevné korekční kapky - 001 Light 30 ml od značky se skvělou pověstí GOSH COPENHAGEN snadno najdete právě teď u nás za parádní cenu. Levně za cenu 99 Kč.
EAN: 5711914120504
GOSH COPENHAGEN Mix & Fix Colour Drops  barevné
Ověřit dostupnost
99 459 Kč Sleva -78%

UNIVERZÁLNÍ A MULTIFUNKČNÍ KAPKY, DÍKY KTERÝM MŮŽETE UPRAVIT TÓN SVOJÍ PLETI NEBO JAKÉHOKOLI TEKUTÉHO PRODUKTU.
Mix & Fix Colour Drops se přizpůsobí všem tekutým produktům, ať už jde o make-up, BB krém nebo třeba podkladovou bázi. Díky silné pigmentaci pozmění odstín jakéhokoli typu produktu, a vy si tak můžete užívat profesionální výsledek. Máte světlý make-up a vyrážíte na dovolenou, nebo jste se rozhodla investovat do drahého produktu, který vám barevně úplně nesedne? Díky multifunkčním kapkám opravíte jakoukoli barvu. Navíc mají vysoce hydratační složení obohacené o výtažek z květu třešně a hydrasalinol (olej ze slanorožce mořského), které zanechávají vláčný finiš a nevysušují ani nepozměňují hydratační vlastnosti původního produktu.
ODSTÍN 001 LIGHT – neutrální světlá barva pomůže zesvětlit tmavší make-up nebo jakýkoli tónovaný produkt
Použití :
Naneste běžný tekutý produkt (BB/ CC krém, make-up) na hřbet dlaně, přidejte k němu kapku tohoto zesvětlujího produktu a důkladně smíchejte. Opakujte, dokud nedosáhnete dostatečného zesvětlení a vámi požadovaného odstínu. Výsledný tekutý produkt aplikujte na tvář konečky prstů, štětcem nebo jakkoli jste zvyklí.