www.parfémyYodeyma.cz

Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Forte Eau de Parfum parfémová voda 75 ml

Zcela unikátní produkt Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Forte Eau de Parfum parfémová voda 75 ml originál od značky Guerlain jde koupit na našich stránkách za báječnou cenu! V současnosti za 3 350 Kč.
EAN: 3346470148079
Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Forte Eau de
Ověřit dostupnost
Značka: Guerlain
3 350

Kolekce vůní Aqua Allegoria je oslavou divů světa. Každá z nich vzdává hold kráse přírody a strhuje nás objevováním výjimečných ingrediencí a tónů, které ještě zdokonalili naši mistři parfuméři, kteří pro vás objevují kouzla vonného světa.
Objevte Florabloom Forte, vůni představující neodolatelně návykovou tuberózu při západu slunce, živočišnou růži Grasse Centifolia a hřejivé tóny intenzivně pudrové fialky a kosatce. To vše uprostřed naprosto bohaté, pestrobarevné kytice podpořené odvážným santalovým dřevem a sametovým mechem. Tato kompozice, inspirovaná vzácným přírodním úkazem známým jako superbloom, evokuje pestrobarevné koberce pouštních květin, které tak velkolepě ožívají a rozkvétají se po vydatných deštích.
„“Florabloom je oslavou síly a krásy přírody, která je divoká a poetická zároveň.““ – Delphine Jelk, parfémářka Guerlain
Intenzivní kolekce Aqua Allegoria Forte je hřejivou a okouzlující cestou do srdce divů světa: Vůně Eaux de Parfum oslavují intenzivní krásu přírody, kterou odhalují zlaté paprsky zapadajícího slunce. Vůně Aqua Allegoria Forte, které jsou mocným symbolem závazku značky Guerlain vůči planetě, obsahují více než 90 % přírodního původu*. Francouzský alkohol z červené řepy, který se používá v jejich složení, pochází ze zemědělství, které se zavázalo k odpovědnému přístupu k přírodě.
Vůně Aqua Allegoria jsou uchovávány v luxusní lahvičce se šroubovacím uzávěrem, kterou lze znovu naplnit a která je vyrobena ve Francii z nejméně 15 % recyklovaného skla. Náplň o objemu 200 ml prodlužuje životní cyklus lahvičky Aqua Allegoria, aniž by to bylo na úkor kvality. Sprej se ručně odšroubuje, aby bylo možné snadno doplnit lahvičku novou náplní, která je vybavena systémem proti vylití. Nelze ji používat samostatně a je kompatibilní pouze s plnitelnými flakonky o objemu 75 ml a 125 ml.
*90 % až 95 % složek přírodního původu v souladu s normou ISO 16128, výpočet včetně vody.
Vytvořte si vlastní rukopis spojením Florabloom Forte s: Nettare di Sole, Pera Granita, Rosa Palissandro Forte nebo Santal Royal. Vyberte si z doporučených možností své oblíbené duo a nastříkejte každou z Aqua Allegoria na pokožku postupně ve stejném množství