www.parfémyYodeyma.cz

Juvena Mastercream Eye & Lip krém na oční okolí a rty 20 ml

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Juvena Mastercream Eye & Lip krém na oční okolí a rty 20 ml od výrobce se skvělou pověstí Juvena můžete nakoupit bezpečně online za výprodejovou cenu! Nyní pořídíte za 3 832 Kč.
EAN: 9007867715727
Juvena Mastercream Eye & Lip krém na oční
Ověřit dostupnost
Značka: Juvena
3 832 4 790 Kč Sleva -20%

Vysoce efektivní krém na oční okolí a rty, které obsahuje směs exkluzivních ingrediencí pro nejvyšší možnou péči. Je vhodný pro všechny typy pleti. Jedinečné složení zintenzivňuje tvorbu kolagenu, elastinu, fibronektinu a kyseliny hyaluronové. Krém Juvena Master Cream Eye and Lip redukuje všechny známky stárnutí a obsahuje novou technologii SkinNova StemCell Technology.
Účinné látky:
• Extrakt z ibiškových semínek – zvyšuje hustotu pleti, podporuje funkci její ochranné bariéry• Technologie SkinNova SC a komplex Ozone-Protection – registrovaná patentovaná a vysoce aktivní látka příznivě působí na regeneraci a obnovu buněk, zvyšuje odolnost pokožky a zlepšuje elasticitu• Sojové a rýžové peptidy – zpevnění pleti a redukci otoků• Extrakt ze zahradní řeřichy – okysličuje buňky• DMS lipidy a světlo odrážející pigmenty
Jak používat:Aplikujte malé množství krému ráno a večer na očištěnou pleť okolí očí a na rty.