www.parfémyYodeyma.cz

La Prairie Skin Caviar Essence-in-Foundation SPF 25 make-up – Almond Beige 30 ml

Designový produkt La Prairie Skin Caviar Essence-in-Foundation SPF 25 make-up - Almond Beige 30 ml od skvělé a známé značky La Prairie můžete koupit aktuálně na webu ve slevě! Na našich stránkách za 6 350 Kč.
EAN: 7611773086738
La Prairie Skin Caviar Essence-in-Foundation SPF 25 make-up
Ověřit dostupnost
Značka: La Prairie
6 350

Tento kompaktní make-up okamžitě zlepšuje tón pleti a dodává jí dlouhotrvající přirozený vzhled. Jemný prášek zakrývá nedokonalosti a zmenšuje viditelnost rozšířených pórů. Kaviárová Voda pleť osvěžuje a hydratuje, Kaviárový Extrakt a Kaviárový Peptid podporují její pevnost a pružnost. SPF 25/PA+++ navíc chrání před poškozením UVA a UVB záření. Speciální dávkovač chrání produkt proti přístupu světla a vzduchu a dodává přesnou dávku pro jednu aplikaci. Balení obsahuje jednu náplň navíc (15 ml) a druhou omyvatelnou antimikrobiální houbičku.
Aplikace:Při prvním použití několikrát stiskněte střed síťky, dokud nezískáte první dávku make-upu. Při každém dalším použití stačí jedno stisknutí. Přiložte houbičku k síťce a odejměte malé množství make-upu. Aplikujte na čelo, nos, tváře a bradu. Intenzita krytí dle volby.