www.parfémyYodeyma.cz

Lumene Pure Dew Drops Hydrating Eye Gel hydratační oční gel 15 ml

Tento žádaný produkt Lumene Pure Dew Drops Hydrating Eye Gel hydratační oční gel 15 ml od našeho výrobce Lumene jednoduše můžete sehnat aktuálně skutečně výhodně! Akční cena již od 810 Kč.
EAN: 6412600803211
Lumene Pure Dew Drops Hydrating Eye Gel
Ověřit dostupnost
Značka: Lumene
810

Lumene Pure Dew Drops Hydrating Eye Gel je jemný, ale maximálně účinný oční gel, který zabraňuje vzniku otoků a tmavých kruhů pod očima. Obohacen o čistou pramenitou arktickou vodu a účinnou březovou mízu vysoce hydratuje citlivou oblast očního okolí a zanechá váš pohled svěží i během náročného dne.
LÄHDE (PRAMEN): Řada LÄHDE nabije vaši pleť hydratací díky kombinaci nejčistší, okysličené arktické pramenité vody s pH šetrným k pleti a mimořádně hydratující, na minerály bohaté, přírodní arktické březové mízy. Doplněná o naši hydra-technologii, LÄHDE zajišťuje okamžitou a kontinuální hydrataci a usiluje o obnovu zdravé zářivosti pleti.
Účinné látky:• Pramenitá arktická voda – Pocházející z těch nejčistších pramenů finského Laponska, s nízkým pH, které příznivě působí na pleť.• Březová míza – Míza je zejména skvělá pro intenzivní hydrataci velmi suché pleti, je bohatá na minerály, aminokyseliny a hydratační složky.
Jak používat:Aplikujte gel ráno i večer na důkladně očištěnou pleť očního okolí.