www.parfémyYodeyma.cz

Perspirex Perspirex Original antiperspirant roll-on 20 ml

Ve slevě tento kousek Perspirex Perspirex Original antiperspirant roll-on 20 ml od společnosti s předním postavením na trhu Perspirex jednoduše můžete získat tady teď právě opravdu levně! Cena již od 450 Kč.
EAN: 5701943011430
Perspirex Perspirex Original antiperspirant roll-on
Ověřit dostupnost
Značka: Perspirex
450

Klasický, efektivní roll-on antiperspirant. První volba pro osoby s obtížemi s pocením již po 30 let. Jedna aplikace zůstává účinná 3 až 5 dnů. Klinické testy prokázaly, že antiperspirant Perspirex Original poskytuje silnou a dlouhodobou ochranu proti pocení a zápachu. Aktivní složku představuje chlorid hlinitý. O pokožku pak pečuje mléčnan vápenatý, který minimalizuje podráždění běžně spojené s používáním jiných antiperspirantů založených na chloridu hlinitém. Bez parfemace.
 
Účinné látky:
Chlorid hlinitý: Účinná látka, která zabraňuje nadměrnému pocení a eliminuje nepříjemný zápach.Mléčnan vápenatý: Pečující složka, která pomáhá upravit správné pH.Hydrogenovaný ricinový olej: Působí na zvláčnění a zklidnění pokožky. Na povrchu vytvoří ochranný film, který udržuje její hydrataci.
Použití:
1. Perspirex nanášejte vždy na suchou a neporušenou pokožku.2. Ideální je aplikace večer před spaním, jelikož v noci jsou potní žlázy méně aktivní. Aplikujte malé množství (dva tahy dolů a dva nahoru).3. Ráno si podpaží umyjte vodou a mýdlem, není třeba aplikovat Perspirex znovu.4. Pro optimální výsledky aplikujte Perspirex 1 – 3x týdně, nebo tak často, jak je třeba.
Ingredience:
Alcohol Denat., Aluminum Chloride, Calcium Lactate, Hydroxypropylcellulose, Hydrogenated Castor Oil