www.parfémyYodeyma.cz

Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle MIni parfémová voda 20 ml

Výjimečný a žádaný kus Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle MIni parfémová voda 20 ml od dodavatele s dobrým jménem Salvatore Ferragamo snadno můžete pořídit v naší internetové nabídce za rozumné peníze! Pouze nyní za 1 160 Kč.
EAN: 8052086378421
Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle MIni parfémová

Stále se rozvíjející pilíř vůní Signorina reprezentuje oslavu sesterství všech žen i přes rozdílnost jejich osobností. S hravým elánem se nyní nejoblíbenější vůně smršťují do rafinovaného tvaru Mini Signoriny, roztomilého 20ml flakónku.
Do jejich svěžích a svůdných kompozic se nejedna dívka či žena „pobláznila“, tak proč si je teď nedopřát díky příznivé velikosti kdykoliv a kdekoliv? Esence vnitřní super síly Signoriny Ribelle je přimíchána do neodolatelné vůně, jež díky neotřelým kombinacím povznáší na novou úroveň i na první dojem obyčejné elementy. Kompozice se otevírá ovocným mixem mandarinky a červené hrušky, okořeněným růžovým pepřem. V srdci explodují tóny bílých květin, zahrnující gardénii a pomerančový květ, mísící se s molekulou ylang-ylang. Žensky něžné srdce vstupuje do kontrastu s elegantně dřevitými tóny santalového dřeva a svěžího pižma, ozvláštněným originálními gurmánskými tóny italské vanilkové zmrzliny a exotického kokosového mléka.