www.parfémyYodeyma.cz

Guerlain KissKiss Bee Glow Oil tónovací olej na rty s medem 92 % složek přírodního původu – 258 ROSE

Tento nejprodávanější kousek Guerlain KissKiss Bee Glow Oil tónovací olej na rty s medem 92 % složek přírodního původu - 258 ROSE od skvělého výrobce Guerlain lze zakoupit na našich stránkách teď za výhodné peníze. Cena již od 928 Kč.
EAN: 3346470441125
Guerlain KissKiss Bee Glow Oil tónovací olej na rty s medem
Ověřit dostupnost
Značka: Guerlain
928 1 160 Kč Sleva -20%

Guerlain představuje KissKiss Bee Glow Oil, tónovací olej na rty s medem, jehož složení obsahuje 92 % složek přírodního původu¹. Je k dispozici v šesti sirupových odstínech, zvýrazňuje přirozenou barvu rtů s dotekem neodolatelného 3D lesku a poskytuje 24hodinovou péči². Mimořádně smyslná, rozplývavá a pečující textura nabízí obklopující pocit na rtech a poskytuje okamžitý efekt objemu a zcela návykový lesk bez lepivosti.
KissKiss Bee Glow Oil je dostupný v 6 sirupových odstínech, které se dokonale kombinují s odstíny tónovaného pečujícího balzámu KissKiss Bee Glow, včetně jeho 3 hvězdných odstínů:
258 Rose Glow: jemná růžová vhodná pro všechny typy pleti.775 Poppy Glow: makově červená pro hluboce smyslný efekt rtů.809 Lavender Glow: zářivá švestková, nejodvážnější a nejmódnější volba.
Každý odstín z řady KissKiss Bee Glow Oil krásně zvýrazní rty vysokým leskem a oživí je přirozeným odstínem na míru vašich rtů.
¹Založeno na normě ISO 16128, zbývajících 8 % přispívá k integritě, smyslové struktuře a pigmentaci složení.²Instrumentální test na 30 ženách bíleho typu pleti.JAK POUŽÍVATKissKiss Bee Glow Oil lze používat samostatně nebo v kombinaci s balzámem KissKiss Bee Glow.
1. Samostatně: KissKiss Bee Glow Oil jemně tónuje rty a pokrývá je objemovým leskem.2. Ve spojení s tónovacím pečujícím balzámem KissKiss Bee Glow jsou rty dlouhodobě zbarvené a plnější.